O nas

kim jesteśmy

kim jesteśmy

W ramach prowadzonej działalności zachęcamy i pozytywnie motywujemy dzieci do nauki języków obcych. Stosujemy różnego rodzaju narzędzia dydaktyczne wspierane przez kreatywnych lektorów żeby pomóc dzieciom poznawać otaczający je świat przełamując istniejące bariery językowe.

Poza silnym naciskiem na umiejętność komunikacji i sprawne posługiwanie się językiem obcym w mowie i piśmie uczymy czerpania radości i satysfakcji ze zdobywania kolejnych etapów pogłębiania wiedzy językowej. Dzięki połączeniu wieloletnich doświadczeń w nauczaniu, szkoleniach i zarządzaniu oraz odpowiadając na Państwa potrzeby stworzyliśmy szkołę językową, która oferuje zajęcia ukierunkowane na pełny rozwój dziecka w zakresie swobodnej komunikacji językowej. Mamy nadzieję, że wysiłek jaki wkładamy w odpowiedni dobór materiałów edukacyjnych, rozwój lektorów, dbałość o każdy szczegół prowadzonych zajęć spełni Państwa oczekiwania i przyniesie wiele radości.

Z zamiłowania do języków rekomendujemy zajęcia dzieciom od najmłodszych lat oferując kursy językowe dla dzieci i młodzieży w naszych oddziałach zlokalizowanych w szkołach podstawowych na terenie Śląska. Aktywnie promujemy znajomość języka angielskiego w biznesie oraz celach turystycznych. Posiadamy kadrę lektorów prowadzących zajęcia indywidualnie i grupowo w zakresie języka angielskiego oraz hiszpańskiego.

Nasi lektorzy to przede wszystkim nauczyciele z pasją, których cechuje komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie. Każdy z nich posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Stosujemy naszym zdaniem najbardziej efektywną metodę nauczania jaką jest Direct Method. Skuteczność tej metody polega na przełamaniu bariery mówienia poprzez konwersację już od pierwszych zajęć!

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas usług gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej szkoły.

Sekretariat

Katarzyna Zuzga
Specjalistka ds. Administracji

tel. 883 55 44 44
e-mail: k.zuzga@4lingua.com

Kursy językowe

Monika Szydło
Koordynatorka Oddziałów

tel. 790 75 55 54
e-mail: m.szydlo@4lingua.com

Monika Markiewicz
Koordynatorka Oddziałów

tel. 531 230 233
e-mail: m.markiewicz@4lingua.com

Infolinia

tel. 32 307 70 60